Niemcy, 8 x 5 marek

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:21:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 8 x 5 marek

Niemcy, 8 x 5 marek

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:21:00
Numer:
151872
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, 8 x 5 marek, Paul von Hindenburg mennica Berlin: 1936, 1937, 1938, 1939 mennica Hanower: 1939 mennica Monachium: 1936, 1938 mennica Hamburg: 1936
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 8 sztuk
Literatura: AKS 28, Jaeger 367

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 182

— Oferty —

01-02-2018 21:13:49 przez: 055762
1)  290 zł
01-02-2018 19:07:24 przez: 056189
2)  280 zł
01-02-2018 19:46:05 przez: 055713
3)  270 zł
28-01-2018 06:42:04 przez: 055832
4)  250 zł
01-02-2018 18:08:55 przez: 055669
5)  200 zł
25-01-2018 23:44:45 przez: 055998
6)  165 zł
22-01-2018 21:21:51 przez: 055695
7)  150 zł

« powrót do listy