Niemcy, 5 x 1 marka

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:18:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 5 x 1 marka

Niemcy, 5 x 1 marka

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:18:40
Numer:
151825
Opis: Niemcy - Cesarstwo Niemieckie, 5 x 1 marka, roczniki: 1908, 2 x 1914, 1915 - Berlin 1909 - Monachium
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 5 sztuk
Literatura: Jaeger 17

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 319

— Oferty —

30-01-2018 11:52:15 przez: 055690
1)  90 zł
29-01-2018 21:47:20 przez: 055701
2)  85 zł
23-01-2018 22:12:30 przez: 055752
3)  75 zł
22-01-2018 23:56:31 przez: 055711
4)  55 zł
23-01-2018 10:45:33 przez: 055736
5)  40 zł
22-01-2018 21:29:02 przez: 055669
6)  36 zł

« powrót do listy