Niemcy, 2 marki, 1901 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:15:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2 marki, 1901 A

Niemcy, 2 marki, 1901 A

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:15:40
Numer:
151858
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 2 marki, 1901 A, Berlin, wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

— Oferty —

01-02-2018 22:15:35 przez: 055726
1)  48 zł
24-01-2018 20:50:55 przez: 055847
2)  46 zł
31-01-2018 09:55:17 przez: 055736
3)  46 zł
26-01-2018 12:34:25 przez: 055926
4)  38 zł
25-01-2018 22:51:07 przez: 055890
5)  34 zł

« powrót do listy