Niemcy, 2 marki, 1905 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:14:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2 marki, 1905 A

Niemcy, 2 marki, 1905 A

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:14:00
Numer:
151859
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 2 marki, 1905 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 134, Jaeger 102

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość odsłon: 115

— Oferty —

01-02-2018 22:07:25 przez: 055748
1)  48 zł
01-02-2018 22:13:57 przez: 056051
2)  46 zł
31-01-2018 09:56:53 przez: 055736
3)  38 zł
31-01-2018 00:34:28 przez: 056237
4)  36 zł
23-01-2018 20:05:34 przez: 055770
5)  30 zł

« powrót do listy