Niemcy, 2 marki, 1891 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:12:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2 marki, 1891 A

Niemcy, 2 marki, 1891 A

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:12:00
Numer:
151874
Opis: Niemcy - Oldenburg - Mikołaj Fryderyk Piotr 1853-1900, 2 marki, 1891 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadkie
Literatura: AKS 43, Jaeger 93

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 394

— Oferty —

01-02-2018 08:49:10 przez: 055989
1)  860 zł
01-02-2018 19:45:17 przez: 055713
2)  840 zł
31-01-2018 18:29:08 przez: 056279
3)  800 zł
31-01-2018 16:58:31 przez: 055663
4)  780 zł
29-01-2018 17:03:19 przez: 056060
5)  760 zł
24-01-2018 22:48:50 przez: 055863
6)  620 zł
24-01-2018 09:09:11 przez: 055794
7)  500 zł
22-01-2018 23:52:00 przez: 055711
8)  490 zł

« powrót do listy