Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Niemcy, 5 marek, 1907 A

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:11:40
152636
Opis: Niemcy - Cesarstwo Niemieckie - Lubeka, 5 marek, 1907 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, delikatna patyna
Literatura: AKS 3, Jaeger 83

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 786

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł