Niemcy, 5 marek, 1904

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:11:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 5 marek, 1904

Niemcy, 5 marek, 1904

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:11:20
Numer:
151805
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik 1892-1918, 5 marek, 1904, Berlin, 400. rocznica urodzin Filipa I
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładne i rzadkie
Literatura: AKS 161, Jaeger 75

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 319

— Oferty —

01-02-2018 22:10:49 przez: 056221
1)  600 zł
01-02-2018 22:11:11 przez: 056405
2)  600 zł
01-02-2018 22:11:04 przez: 056040
3)  560 zł
01-02-2018 19:35:55 przez: 056390
4)  480 zł
01-02-2018 19:44:52 przez: 055713
5)  470 zł
01-02-2018 14:32:34 przez: 056244
6)  410 zł
01-02-2018 11:46:40 przez: 056060
7)  390 zł
31-01-2018 18:24:16 przez: 056279
8)  370 zł

« powrót do listy