Niemcy, 5 marek, 1891A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:11:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 5 marek, 1891A

Niemcy, 5 marek, 1891A

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:11:00
Numer:
152635
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik IV 1877-1892, 5 marek, 1891A, Berlin
Stan zachowania: III +,
Dodatkowe informacje: bardzo rzadkie
Literatura: AKS 150, Jaeger 71

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 204

— Oferty —

01-02-2018 22:10:10 przez: 056221
1)  1 850 zł
01-02-2018 11:46:26 przez: 056060
2)  1 800 zł
01-02-2018 19:44:28 przez: 055713
3)  1 750 zł
01-02-2018 08:48:48 przez: 055989
4)  1 650 zł
29-01-2018 23:31:04 przez: 055784
5)  1 550 zł
22-01-2018 23:48:58 przez: 055711
6)  1 200 zł

« powrót do listy