Niemcy, talar, 1864

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:09:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1864

Niemcy, talar, 1864

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:09:00
Numer:
151362
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I 1816-1864, talar, 1864, Stuttgart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone
Literatura: AKS 77, Dav. 959, Thun 439

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 230

— Oferty —

01-02-2018 22:08:59 przez: 055726
1)  220 zł
01-02-2018 22:08:49 przez: 055812
2)  210 zł
01-02-2018 22:08:45 przez: 056403
3)  185 zł
01-02-2018 22:08:34 przez: 056041
4)  180 zł
01-02-2018 22:08:16 przez: 056298
5)  175 zł
01-02-2018 19:43:50 przez: 055770
6)  170 zł
01-02-2018 21:22:39 przez: 055794
7)  150 zł
29-01-2018 16:58:16 przez: 056060
8)  140 zł
24-01-2018 20:48:48 przez: 055847
9)  135 zł
23-01-2018 10:38:36 przez: 055736
10)  105 zł

« powrót do listy