Niemcy, 1 gulden, 1841

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:08:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 1 gulden, 1841

Niemcy, 1 gulden, 1841

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:08:00
Numer:
151786
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Rudolstadt - Fryderyk Günther 1807-1867, 1 gulden, 1841, Monachium
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 20

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 379

— Oferty —

01-02-2018 17:08:54 przez: 056363
1)  120 zł
01-02-2018 22:07:57 przez: 055726
2)  115 zł
31-01-2018 16:57:40 przez: 055663
3)  85 zł
22-01-2018 23:39:52 przez: 055711
4)  55 zł
22-01-2018 21:17:57 przez: 055695
5)  50 zł

« powrót do listy