Niemcy, talar, 1829 S

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:06:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1829 S

Niemcy, talar, 1829 S

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:06:20
Numer:
151780
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Antoni 1827-1836, talar, 1829 S, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 66, Dav. 867, Thun 309

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159

— Oferty —

01-02-2018 22:06:07 przez: 056051
1)  320 zł
01-02-2018 22:06:17 przez: 055713
2)  320 zł
01-02-2018 22:06:04 przez: 056221
3)  300 zł
01-02-2018 22:06:06 przez: 056041
4)  250 zł
01-02-2018 22:05:50 przez: 055812
5)  230 zł
01-02-2018 21:29:32 przez: 056008
6)  220 zł
01-02-2018 19:45:26 przez: 055770
7)  210 zł
22-01-2018 21:15:35 przez: 055695
8)  180 zł

« powrót do listy