Niemcy, talar, 1778 EDC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:04:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1778 EDC

Niemcy, talar, 1778 EDC

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:04:20
Numer:
151489
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1778 EDC, Drezno
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 2690, Schnee 1073

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 166

— Oferty —

01-02-2018 21:52:18 przez: 056405
1)  310 zł
01-02-2018 19:00:20 przez: 055716
2)  300 zł
01-02-2018 20:36:00 przez: 056293
3)  300 zł
01-02-2018 17:08:11 przez: 056363
4)  280 zł
30-01-2018 18:59:52 przez: 055726
5)  220 zł
26-01-2018 22:40:21 przez: 056008
6)  160 zł
25-01-2018 17:23:59 przez: 055942
7)  155 zł
22-01-2018 23:26:37 przez: 055711
8)  150 zł

« powrót do listy