Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:01:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861 A

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861 A

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:01:20
Numer:
152560
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: AKS 97, Dav. 780, Thun 266

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 328

— Oferty —

01-02-2018 22:00:32 przez: 056221
1)  175 zł
01-02-2018 21:59:43 przez: 055812
2)  170 zł
01-02-2018 21:55:25 przez: 056376
3)  155 zł
22-01-2018 21:13:27 przez: 055695
4)  150 zł

« powrót do listy