Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:01:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:01:00
Numer:
152561
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar (Vereinstaler), 1861, talar koronacyjny
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny mimo niewielkich rysek w tle monety
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 133

— Oferty —

01-02-2018 22:00:59 przez: 056022
1)  175 zł
01-02-2018 22:00:48 przez: 056041
2)  170 zł
28-01-2018 19:42:11 przez: 055993
3)  160 zł
26-01-2018 22:15:26 przez: 055826
4)  155 zł
25-01-2018 00:49:47 przez: 055726
5)  150 zł
24-01-2018 20:42:26 przez: 055847
6)  105 zł
24-01-2018 10:43:31 przez: 055799
7)  100 zł
23-01-2018 18:16:38 przez: 055762
8)  95 zł
22-01-2018 23:14:56 przez: 055711
9)  90 zł

« powrót do listy