Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:00:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Niemcy, talar (Vereinstaler), 1859 A

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:00:20
Numer:
152559
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, talar (Vereinstaler), 1859 A, Berlin
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 775, AKS 78, Thun 262

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 122

— Oferty —

01-02-2018 21:59:58 przez: 056298
1)  105 zł
01-02-2018 16:24:04 przez: 055847
2)  100 zł
01-02-2018 21:59:03 przez: 055812
3)  100 zł
01-02-2018 21:06:45 przez: 055726
4)  85 zł
22-01-2018 23:11:52 przez: 055711
5)  75 zł

« powrót do listy