Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:00:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 A

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 A

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:00:00
Numer:
151466
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 70, Dav. 772, Thun 259

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 193

— Oferty —

01-02-2018 21:59:57 przez: 055726
1)  620 zł
01-02-2018 21:59:12 przez: 056051
2)  600 zł
01-02-2018 21:59:23 przez: 056221
3)  600 zł
01-02-2018 11:41:33 przez: 056060
4)  500 zł
01-02-2018 14:59:25 przez: 056342
5)  490 zł
01-02-2018 09:13:57 przez: 056326
6)  470 zł
01-02-2018 08:26:58 przez: 055799
7)  450 zł
30-01-2018 13:40:00 przez: 055690
8)  350 zł
26-01-2018 22:31:38 przez: 056008
9)  330 zł
22-01-2018 23:10:43 przez: 055711
10)  310 zł
22-01-2018 21:11:26 przez: 055695
11)  300 zł

« powrót do listy