Niemcy, talar, 1843 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:59:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1843 A

Niemcy, talar, 1843 A

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:59:40
Numer:
151528
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, talar, 1843 A, Berlin
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 75, Dav. 770, Thun 257

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134

— Oferty —

01-02-2018 21:57:58 przez: 056298
1)  150 zł
01-02-2018 21:58:50 przez: 055812
2)  150 zł
01-02-2018 16:23:21 przez: 055847
3)  125 zł
01-02-2018 21:45:59 przez: 056051
4)  125 zł
01-02-2018 14:59:04 przez: 056342
5)  105 zł
26-01-2018 11:21:52 przez: 055736
6)  100 zł

« powrót do listy