Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:59:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:59:00
Numer:
151477
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 69, Dav. 766, Thun 253

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 293

— Oferty —

01-02-2018 21:58:12 przez: 056221
1)  520 zł
01-02-2018 19:20:41 przez: 055832
2)  500 zł
01-02-2018 21:54:30 przez: 055713
3)  500 zł
01-02-2018 17:56:04 przez: 055726
4)  460 zł
29-01-2018 16:47:08 przez: 056060
5)  450 zł
28-01-2018 19:38:45 przez: 055993
6)  320 zł
26-01-2018 22:31:14 przez: 056008
7)  300 zł
24-01-2018 10:42:55 przez: 055799
8)  290 zł
22-01-2018 23:07:56 przez: 055711
9)  280 zł
22-01-2018 21:11:02 przez: 055695
10)  270 zł

« powrót do listy