Niemcy, talar, 1842

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:55:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1842

Niemcy, talar, 1842

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:55:00
Numer:
151525
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm 1831-1847, talar, 1842, Kessel
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 46, Dav. 692, Thun 184

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 340

— Oferty —

01-02-2018 21:54:54 przez: 056298
1)  145 zł
29-01-2018 16:35:20 przez: 056060
2)  140 zł
01-02-2018 16:22:07 przez: 055847
3)  135 zł
22-01-2018 22:54:06 przez: 055711
4)  120 zł

« powrót do listy