Niemcy, talar, 1859 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:54:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1859 B

Niemcy, talar, 1859 B

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:54:00
Numer:
151516
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, talar, 1859 B, Hanower
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 144, Dav. 682, Thun 174

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144

— Oferty —

01-02-2018 21:53:47 przez: 055812
1)  135 zł
01-02-2018 21:53:58 przez: 056298
2)  130 zł
01-02-2018 21:33:09 przez: 055726
3)  100 zł
24-01-2018 20:37:02 przez: 055847
4)  90 zł
23-01-2018 00:06:29 przez: 055634
5)  60 zł

« powrót do listy