Niemcy, talar pamiątkowy, 1859

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:53:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar pamiątkowy, 1859

Niemcy, talar pamiątkowy, 1859

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:53:00
Numer:
151581
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar pamiątkowy, 1859, Frankfurt, wybity w 100 lecie urodzin Friedricha Schillera
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładna moneta z piękną, kolorową patyną
Literatura: Thun 139, AKS 43, Dav. 650

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 179

— Oferty —

01-02-2018 19:44:40 przez: 056390
1)  640 zł
01-02-2018 21:50:10 przez: 055713
2)  620 zł

« powrót do listy