Niemcy, talar (Vereinstaler), bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:49:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar (Vereinstaler), bez daty

Niemcy, talar (Vereinstaler), bez daty

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:49:40
Numer:
152550
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II 1864-1886, talar (Vereinstaler), bez daty, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyczyszczona
Literatura: AKS 176, Dav. 611, Thun 104

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 232

— Oferty —

01-02-2018 21:49:37 przez: 056298
1)  150 zł
01-02-2018 21:30:19 przez: 056376
2)  145 zł
01-02-2018 20:31:36 przez: 055999
3)  140 zł
24-01-2018 20:33:46 przez: 055847
4)  135 zł
30-01-2018 20:46:35 przez: 056008
5)  105 zł
26-01-2018 08:56:28 przez: 055883
6)  95 zł
25-01-2018 17:26:47 przez: 055942
7)  85 zł
23-01-2018 16:43:18 przez: 055760
8)  75 zł

« powrót do listy