Niemcy, dwutalar, 1837

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:48:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar, 1837

Niemcy, dwutalar, 1837

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:48:40
Numer:
151579
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, dwutalar, 1837, Monachium, Aw: Głowa Ludwika I w prawo, LUDWIG I KOENIG VON BAYERN, Rw: Kobieta (Moneta) stojąca pomiędzy 6 herbami: Bayern, Wurttemberg, Baden, Hessen, Nassau oraz Frankfurt, MUNZVEREINIGUNG SÜDTEUTSCHER STAATEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.06 g
Literatura: Thun 75, AKS 98, Dav. 581

Galeria

Aukcja

Cena końcowa:
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 463