Niemcy, talar, 1829

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:47:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1829

Niemcy, talar, 1829

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:47:40
Numer:
152548
Opis: Niemcy - Badenia - Ludwik I Wilhelm August 1818-1830, talar, 1829, Karlsruhe
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: załatany otwór, moneta naprawiana
Literatura: AKS 53, Dav. 518, Thun 18

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 331

— Oferty —

01-02-2018 17:05:29 przez: 056363
1)  200 zł
01-02-2018 21:47:32 przez: 056298
2)  195 zł
01-02-2018 21:27:55 przez: 056008
3)  185 zł
01-02-2018 19:36:04 przez: 055812
4)  130 zł
24-01-2018 20:32:23 przez: 055847
5)  115 zł
22-01-2018 22:25:00 przez: 055711
6)  80 zł
23-01-2018 00:11:30 przez: 055634
7)  65 zł

« powrót do listy