Niemcy, talar, 1862 A
Niemcy, talar, 1862 A
Cena wylicytowana: 270 zł
151812
| Opis: |
Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar, 1862 A, Berlin |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładnie zachowany |
AKS 18, Dav. 506, Thun 6 |
Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 452
1) 270 zł
2) 260 zł
3) 240 zł
4) 230 zł
5) 200 zł
| min |