Francja, 5 franków, 1811 A

Francja, 5 franków, 1811 A

Francja, 5 franków, 1811 A

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:45:40
151011
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 5 franków, 1811 A, Paryż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.59 g, miejscowa gruba patyna, moneta bez śladów obiegu, do umycia
Literatura: Dav. 85, Gadoury 584

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 412

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  230 zł