Austria, 5/10 krajcara, 1881

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:43:20
Austria, 5/10 krajcara, 1881

Austria, 5/10 krajcara, 1881

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:43:20
152626
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 5/10 krajcara, 1881, Wiedeń
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: Herinek 960

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 106