Austria, 2 x 1 floren, 1889, 1891

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:42:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, 2 x 1 floren, 1889, 1891

Austria, 2 x 1 floren, 1889, 1891

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:42:00
Numer:
151866
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 2 x 1 floren, 1889, 1891, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Herinek 589, 591

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 212

— Oferty —

01-02-2018 18:24:07 przez: 056372
1)  90 zł
01-02-2018 17:22:52 przez: 055748
2)  85 zł
01-02-2018 09:28:37 przez: 055831
3)  65 zł
01-02-2018 02:20:53 przez: 055726
4)  60 zł
31-01-2018 07:31:59 przez: 056158
5)  46 zł
31-01-2018 00:47:08 przez: 056237
6)  44 zł
22-01-2018 21:26:05 przez: 055669
7)  36 zł

« powrót do listy