Austria, 1 floren, 1879

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:40:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, 1 floren, 1879

Austria, 1 floren, 1879

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:40:40
Numer:
151863
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1879, Wiedeń
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany
Literatura: Herinek 579

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 175

— Oferty —

01-02-2018 21:39:08 przez: 056158
1)  75 zł
01-02-2018 17:25:21 przez: 055748
2)  70 zł
01-02-2018 20:30:27 przez: 056285
3)  70 zł
01-02-2018 15:17:18 przez: 056237
4)  60 zł
01-02-2018 02:27:43 przez: 055726
5)  50 zł
25-01-2018 17:27:46 przez: 055942
6)  34 zł
22-01-2018 22:26:11 przez: 055712
7)  32 zł
22-01-2018 21:25:22 przez: 055669
8)  30 zł

« powrót do listy