Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1538

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:34:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1538

Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:34:20
Numer:
152603
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1538, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Henckel 3133, Slg. Marienburg 1167, Voss. 1357

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 399

— Oferty —

01-02-2018 21:13:53 przez: 055831
1)  140 zł
01-02-2018 20:51:26 przez: 055883
2)  135 zł
30-01-2018 18:35:43 przez: 055701
3)  110 zł
24-01-2018 15:30:20 przez: 055814
4)  50 zł
22-01-2018 22:30:08 przez: 055697
5)  48 zł

« powrót do listy