Polska, rubel, 1844 MW

Polska, rubel, 1844 MW

Polska, rubel, 1844 MW

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:30:40
152629
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 MW, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta o bardzo ładnej prezencji, delikatna, kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 423, Plage 433, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 276

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł