Polska, 5 złotych, 1832 KG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:29:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:29:20
Numer:
152816
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1832 KG, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta umyta, ale pięknie zachowana
Literatura: Bitkin 989, Plage 41, Berezowski 7.50 zł

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 804

— Oferty —

01-02-2018 21:29:15 przez: 055725
1)  2 200 zł
01-02-2018 21:29:05 przez: 056333
2)  2 100 zł
01-02-2018 21:29:13 przez: 055713
3)  2 000 zł
01-02-2018 21:28:15 przez: 056303
4)  1 900 zł
01-02-2018 21:05:31 przez: 055715
5)  1 850 zł
01-02-2018 14:55:25 przez: 056342
6)  1 700 zł
31-01-2018 15:51:32 przez: 056270
7)  1 600 zł
23-01-2018 20:46:42 przez: 055774
8)  1 550 zł
23-01-2018 10:45:46 przez: 055657
9)  1 500 zł
22-01-2018 22:49:57 przez: 055717
10)  1 400 zł
22-01-2018 20:45:56 przez: 055689
11)  1 100 zł
22-01-2018 20:25:10 przez: 055684
12)  940 zł
22-01-2018 18:05:48 przez: 055637
13)  920 zł
22-01-2018 18:02:53 przez: 055632
14)  900 zł

« powrót do listy