Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:24:20
151822
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1794, Warszawa, odmiana z dłuższą gałązką laurową
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 1623, Plage 373, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 542

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  860 zł
4)  840 zł
5)  760 zł
6)  720 zł
7)  700 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł