Saksonia, talar, 1763 IFôF

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:23:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Saksonia, talar, 1763 IFôF

Saksonia, talar, 1763 IFôF

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:23:40
Numer:
151818
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763 IFôF, Lipsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt FA3 1004, Buck 14, Dav. 2677B, Merseb. 1892, Schnee 1052

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 408

— Oferty —

01-02-2018 21:08:03 przez: 055993
1)  720 zł
01-02-2018 20:10:05 przez: 056303
2)  700 zł
01-02-2018 00:56:37 przez: 055724
3)  680 zł
31-01-2018 15:52:36 przez: 056270
4)  660 zł
30-01-2018 19:47:27 przez: 056196
5)  640 zł

« powrót do listy