Polska, trojak, 1664

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:21:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1664

Polska, trojak, 1664

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:21:40
Numer:
152749
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, trojak, 1664, Wilno, odmiana z cyfrą nominału III za Pogonią
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie pęknięty krążek, moneta czyszczona
Literatura: Iger V.664.1.b (R3)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 529

— Oferty —

30-01-2018 15:30:09 przez: 056178
1)  780 zł
01-02-2018 21:21:34 przez: 056314
2)  760 zł
26-01-2018 23:09:12 przez: 056010
3)  280 zł
24-01-2018 17:55:38 przez: 055836
4)  250 zł
26-01-2018 09:23:30 przez: 056001
5)  240 zł
25-01-2018 20:25:30 przez: 055985
6)  220 zł
23-01-2018 17:44:48 przez: 055763
7)  200 zł
24-01-2018 15:26:16 przez: 055814
8)  200 zł
22-01-2018 18:16:06 przez: 055642
9)  190 zł

« powrót do listy