Polska, talar, 1634

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:20:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, talar, 1634

Polska, talar, 1634

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:20:00
Numer:
151821
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - monety koronne, talar, 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla w prawo i napis wokoło VLADIS IIII D G REX POL M D LIT RVS PRVS MAS; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło SAM LIV NE NO SVE GOT VAND Q HR REX
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g
Literatura: Dostych 34.1.13 (R4), Dav. 4326, Tyszkiewicz 8 mk

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1167

— Oferty —

01-02-2018 21:19:58 przez: 056171
1)  3 600 zł
01-02-2018 21:18:58 przez: 056015
2)  3 500 zł
01-02-2018 15:15:11 przez: 056056
3)  3 400 zł
30-01-2018 09:42:33 przez: 056156
4)  2 900 zł
28-01-2018 06:28:05 przez: 056032
5)  2 700 zł
26-01-2018 09:22:26 przez: 056001
6)  2 600 zł
24-01-2018 21:52:25 przez: 055857
7)  2 500 zł
23-01-2018 17:43:59 przez: 055763
8)  2 400 zł
23-01-2018 19:42:24 przez: 055769
9)  2 400 zł
22-01-2018 19:53:24 przez: 055676
10)  1 600 zł
23-01-2018 01:00:04 przez: 055724
11)  1 600 zł
22-01-2018 19:36:05 przez: 055669
12)  1 500 zł

« powrót do listy