Polska, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:17:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:17:00
Numer:
152601
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1623, Gdańsk, na awersie końcówka napisu w otoku PR, odmiana ze skróconą i pełną datą na rewersie, krążek wycięty z końcówki blaszki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadsza odmiana, krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Shatalin GD23c-3 (R2), Kop. 7503 (R2)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 394

— Oferty —

01-02-2018 21:16:55 przez: 056244
1)  340 zł
01-02-2018 20:53:05 przez: 056377
2)  330 zł
30-01-2018 22:20:45 przez: 055701
3)  290 zł
30-01-2018 22:19:16 przez: 055782
4)  280 zł
29-01-2018 19:04:39 przez: 055957
5)  250 zł
24-01-2018 08:45:35 przez: 055794
6)  195 zł

« powrót do listy