Polska, ort, 1617

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:16:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:16:40
Numer:
152612
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji
Literatura: Shatalin GD17-3 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 412

— Oferty —

01-02-2018 21:16:31 przez: 056204
1)  230 zł
27-01-2018 19:21:21 przez: 056028
2)  220 zł
01-02-2018 19:54:15 przez: 056303
3)  200 zł
25-01-2018 22:36:59 przez: 055995
4)  190 zł
25-01-2018 07:09:25 przez: 055782
5)  185 zł
23-01-2018 17:47:51 przez: 055762
6)  180 zł

« powrót do listy