Polska, ort, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:15:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:15:40
Numer:
152745
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, na awersie dwukropek kończy napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD15b-3 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 302

— Oferty —

01-02-2018 21:15:39 przez: 055684
1)  500 zł
01-02-2018 21:09:45 przez: 055642
2)  490 zł
01-02-2018 21:15:00 przez: 056204
3)  450 zł
01-02-2018 21:08:41 przez: 055713
4)  410 zł
01-02-2018 19:52:42 przez: 056303
5)  390 zł
25-01-2018 22:35:25 przez: 055995
6)  370 zł
25-01-2018 07:07:54 przez: 055782
7)  360 zł
24-01-2018 08:44:11 przez: 055794
8)  300 zł
23-01-2018 17:46:02 przez: 055762
9)  280 zł
23-01-2018 01:01:49 przez: 055724
10)  260 zł
22-01-2018 19:35:18 przez: 055669
11)  220 zł

« powrót do listy