Polska, trzykrucierzówka, 1616

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:14:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trzykrucierzówka, 1616

Polska, trzykrucierzówka, 1616

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:14:40
Numer:
151754
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trzykrucierzówka, 1616, Kraków, z herbem Awdaniec na rewersie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: gięta
Literatura: Kop. 888 (R1)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

— Oferty —

01-02-2018 21:14:36 przez: 055725
1)  190 zł
01-02-2018 20:59:46 przez: 055877
2)  185 zł
01-02-2018 21:14:31 przez: 056171
3)  130 zł
25-01-2018 22:33:32 przez: 055995
4)  95 zł
23-01-2018 07:59:24 przez: 055691
5)  90 zł

« powrót do listy