Polska, trzykrucierzówka, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:14:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trzykrucierzówka, 1615

Polska, trzykrucierzówka, 1615

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:14:20
Numer:
151753
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trzykrucierzówka, 1615, Kraków, z herbem Awdaniec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 887 (R1)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 223

— Oferty —

01-02-2018 21:14:07 przez: 056397
1)  160 zł
01-02-2018 20:51:03 przez: 055724
2)  155 zł
01-02-2018 20:58:53 przez: 055877
3)  135 zł
25-01-2018 22:33:15 przez: 055995
4)  95 zł
23-01-2018 17:44:37 przez: 055762
5)  90 zł
23-01-2018 07:59:15 przez: 055691
6)  85 zł
22-01-2018 21:20:20 przez: 055696
7)  75 zł

« powrót do listy