Polska, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:10:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:10:20
Numer:
151795
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin BD23-118

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 308

— Oferty —

01-02-2018 21:10:16 przez: 056300
1)  145 zł
01-02-2018 20:01:15 przez: 055957
2)  140 zł
01-02-2018 00:55:06 przez: 055724
3)  125 zł
31-01-2018 09:55:05 przez: 055782
4)  120 zł
27-01-2018 19:19:06 przez: 056028
5)  115 zł
22-01-2018 19:34:44 przez: 055669
6)  105 zł

« powrót do listy