Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:06:00
152598
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1566, Wilno, końcówki napisów L/LIT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA61-2, Kop. 3311 (R1)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 478

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  210 zł
6)  120 zł