Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
Cena wylicytowana: 75 zł
151161
| Opis: |
Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, denar, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona, pod nią litera O |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niewielkie pęknięcie, patyna |
Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 299
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 60 zł
4) 46 zł
| min |