Polska, pólgrosz, bez daty
Zakończenie: 01-02-2018 21:02:40
Polska, pólgrosz, bez daty
151156
| Opis: | Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, pólgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI; Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Frynas P.19.1, Kop. 387, Gum.P. 545 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 231