Polska, denar, ok. 1177-1201

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:01:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar, ok. 1177-1201

Polska, denar, ok. 1177-1201

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:01:20
Numer:
140369
Opis: Polska - Śląsk - Mieszko I Plątonogi 1163-1211, denar, ok. 1177-1201, Wrocław, W 8 polach dwunitkowego krzyża napis L-O-D-IZ-L-A-V-S / Dwie postacie stojące z chorągwią, po bokach S-S
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.30 g, rzadka odmiana
Literatura: Such. 3a; Str. 174b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 256

— Oferty —

01-02-2018 17:26:12 przez: 056231
1)  270 zł
01-02-2018 15:31:01 przez: 056353
2)  260 zł
01-02-2018 14:43:09 przez: 056001
3)  200 zł
27-01-2018 15:34:03 przez: 056023
4)  130 zł
25-01-2018 00:38:55 przez: 055633
5)  120 zł
25-01-2018 22:14:54 przez: 055995
6)  120 zł
23-01-2018 18:11:13 przez: 055766
7)  110 zł
24-01-2018 23:19:34 przez: 055869
8)  105 zł
24-01-2018 21:39:19 przez: 055856
9)  95 zł
24-01-2018 15:10:36 przez: 055814
10)  85 zł
22-01-2018 19:31:44 przez: 055669
11)  75 zł

« powrót do listy