Polska, denar
Polska, denar
Cena wylicytowana: 620 zł
152739
Opis: |
Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, denar, Aw: Biskup z księgą i rycerz z włócznią; Rw: Krzyż z kulkami w polach, napis |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.29 g |
Frynas P.6.3, Kop. 42 (R2), Such. XI/XII w. XIII/2, Gum-H. 79, Gum-P. 56 |
Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294
1) 620 zł
2) 600 zł
3) 450 zł
4) 400 zł
5) 260 zł
6) 240 zł
min |