Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:00:40
152739
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, denar, Aw: Biskup z księgą i rycerz z włócznią; Rw: Krzyż z kulkami w polach, napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.29 g
Literatura: Frynas P.6.3, Kop. 42 (R2), Such. XI/XII w. XIII/2, Gum-H. 79, Gum-P. 56

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  260 zł
6)  240 zł