Węgry, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:59:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:59:20
Numer:
152616
Opis: Węgry - Bela II Ślepy 1131-1141, denar, Aw: Długi krzyż z centralnym kółkiem i kulkami w kątach; Rw: W kółku krzyżyk z klinami w kątach
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 0.33 g, wyśmienicie zachowany
Literatura: Frynas H.11.11, Huszar 102

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 335

— Oferty —

29-01-2018 11:40:50 przez: 056002
1)  210 zł
24-01-2018 14:15:16 przez: 055806
2)  200 zł
24-01-2018 23:21:43 przez: 055869
3)  125 zł

« powrót do listy