Niemcy, denar typu OAP, 983-1002

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:55:00
205004
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, 983-1002, Krzyż z ODDO w kątach, DI GRA REX / Kapliczka z belkami wewnątrz, ATEAHLHT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty, patyna
Literatura: Dbg 1167, Hatz III.6.i

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 162

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  65 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł