Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:54:40
204996
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyz patriarchalny z kulkami w kątach, wokoło CRVX / Krzyż kawalerski, wokoło HRVE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty, dość czytelny
Literatura: Dbg 1339, Gum.CNP typ V, Str. 24

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 161

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł